Měsíční schůzka červen 2021

Novinky 2021

ODMĚNA pro ty, co splní limit 36 tis. na výběrové školení, které bude • 8. 9. 2021 (st) od 14:00 – Ostrava, Clarion Congress Hotel, Zkrácená 2703/84

Nepovinné - motivační výzvy

Výzva na ČERVEN - Buduj tým
a získej slézovou pěnu ZDARMA anebo DEO PLUS FRESH novinku!

anebo DEO PLUS 75 ML - novinka!

Proč, bych to měla udělat? Proč bych měla/l přijít o zákazníka?

Kolekce červen 2021:
Letní pozdrav ze Švýcarska

Cena kolekce 1250,- Kč

Zvýhodnění + cestovní batoh a prospekt zdarma

Mimořádná nabídka červen 2021

Klub hostitelek

Produkt za schůzku v červnu 2021

PŘEDPRODEJ 7/2021
PRODEJ 8/2021

ONLINE OBJEDNÁVKA - DOPRAVA SLEVA

Výzva ČERVEN-PROSINEC - Online školení s biochemičkou RNDr. Míšou Bebovou

Proč tento kurz? Jaká je jeho cena? Kde se přihlásím?

Co se v kurzu naučíte
Cílem kurzu je primárně prohloubení vašeho vzdělání – jak v teoretické rovině, tak týkající se vybraných produktů Nahrin tak, abyste při jejich nabízení byli úspěšní a zákazníkům dovedli lépe poradit.
Tento vzdělávací balíček se skládá ze 4 volně navazujících přednášek, kterými Vás provede biochemička RNDr. Michaela Bebová. Dozvíte se základní informace o makrosložkách, mikrosložkách, imunitě a adaptogenech a také o aktuálních trendech ve výživě. Každé téma je propojeno se zvolenými produkty Nahrin.
RNDr. Michaela Bebová je certifikovaná výživová poradkyně a biochemička. Výživě a zdravému životnímu stylu se věnuje již více než 15 let.

Cena kurzu
Cena za kurz je 600 Kč za všechny 4 přednášky po dobu 6 měsíců (100 Kč ORG + 500 Kč Vy). Po přihlášení na kurz vám, prosíme uhraďte poplatek náš účet – ČSOB – 153718961/0300 nebo KB – 17306081/0100 a do variabilního symbolu a specifického symbolu uveďte vaše poradcovské číslo. Do zprávy pro příjemce vaše celé jméno a příjmení. Po uhrazení poplatku se vám automaticky vystaví faktura, kterou najdete v intranetu a zároveň vám bude také zaslána na váš e-mail. Dovolujeme si upozornit, že platbu je potřeba provést do 5 dnů od data přihlášení, jinak vás systém automaticky odhlásí.

Pravidla přihlašování
Na kurz Výživa a Nahrin s Míšou Bebovou se přihlásíte přes intranet. Po uhrazení poplatku vám vždy v pátek kurzy zpřístupníme zde v iStructu v sekci Infocentrum/Školení a PARTY/Produktové školení (např. pokud poplatek uhradíte v pátek odpoledne, kurzy vám můžeme zpřístupnit až ten následující pátek).

Vzdělávání

Firma plánuje školení nováčků pořádaná on-line formou, ale i naživo, je potřeba sledovat Justík, zavolat Organizátorovi anebo sledovat Intranet pro přihlášení a aktuální termíny.

Aktuální termíny najdete v Intranetu v záložce „Setkání“. Nejbližší termíny školení nováčků:

prezenční ŠNOV – neděle dne 25. 7. 2021 – školení naživo v Ostravě

Online  ŠNOV – sobota 31.7. 2021 (z firmy přijde dopředu odkaz přes který se na školení přihlásíte!)

Školení pokročilých  v Ostravě – termín 6. 8. 2021, cena 1000Kč, přihlášení do 23. 7.21 do 23:59)

Školení PARTY – trénink obchodních dovedností
Toto školení je zaměřeno na party – tradiční formu přímého prodeje. Tři 4hodinové bloky vedou zkušení trenéři s cílem naučit poradce, jak na party vystupovat jako profesionál. Absolvent všech tří bloků získává možnost zapojit se do programu HHH+ a registrovat své hostitelky do Klubu hostitelek.
Sledujte průběžně vypisované termíny a volné kapacity v Intranetu.

V Intranetu jsme založili nové termíny školení semináře Esence Justu, na které se můžete od 1.6. přihlašovat. 😊 Termín: Havířov Just centrum dne 20. 7. 21 od 16:00, 6 volných míst. Kdo máte zájem a máte rádi praktická školení a vůně našich éterických olejů, tak neváhejte a přihlašte se ihned anebo mi obratem zavolejte!

 

Odměny

Překročíš-li v červnu hranici  13 000,- Kč, získáš tento tymiánový krém 60 ml zcela zdarma od firmy a staneš se profíkem při poradenství prevence nachlazení, rým a kašle u dětí a celé rodiny anebo uděláš někomu radost.

Dosáhneš-li v lednu obratu 18 000,- Kč, firma ti přidá do balíku zvětšené balení 50 ml oleje z 31 léčivých bylin v edici 90 let založení firmy Just.