Měsíční schůzka prosinec 2021

Novinky 2021

NOVÝ OBAL HAIR & NEIL

ODMĚNA pro ty, co splní SOUTĚŽ - PRODEJ od 15. 12. - 30. 12. 2021
pro 5 nejvyšších obratů, min. obrat 4 750 Kč!

SOUTĚŽ LETNÍ ŠVÝCARSKO 2022

Nepovinné - motivační výzvy

Výzva na PROSINEC - Buduj tým
a získej ZDARMA 5 ks 30 ml anebo dle možnosti ORG po domluvě !

anebo slézové máslo 150 ml

Proč, bych to měla udělat? Proč bych měla/l přijít o zákazníka?

Kolekce s možností prodeje v prosinci 2021:

Mimořádná nabídka prosinec 2021

Klub hostitelek

Produkt za měsíční schůzku v prosinci 2021

Vzdělávání

Odměny

Překročíš-li v PROSINCI hranici  13 000,- Kč, získáš TYMIÁNOVÝ KRÉM zcela zdarma od firmy a staneš se profíkem při poradenství prevence NACHLAZENÍ u dětí a celé rodiny anebo uděláš někomu radost.

UŽITEČNÉ ODKAZY

REKLAMACE

Výzva ZÁŘÍ-PROSINEC - Online školení s biochemičkou RNDr. Míšou Bebovou

Proč tento kurz? Jaká je jeho cena? Kde se přihlásím?

Co se v kurzu naučíte
Cílem kurzu je primárně prohloubení vašeho vzdělání – jak v teoretické rovině, tak týkající se vybraných produktů Nahrin tak, abyste při jejich nabízení byli úspěšní a zákazníkům dovedli lépe poradit.
Tento vzdělávací balíček se skládá ze 4 volně navazujících přednášek, kterými Vás provede biochemička RNDr. Michaela Bebová. Dozvíte se základní informace o makrosložkách, mikrosložkách, imunitě a adaptogenech a také o aktuálních trendech ve výživě. Každé téma je propojeno se zvolenými produkty Nahrin.
RNDr. Michaela Bebová je certifikovaná výživová poradkyně a biochemička. Výživě a zdravému životnímu stylu se věnuje již více než 15 let.

Cena kurzu
Cena za kurz je 600 Kč za všechny 4 přednášky po dobu 6 měsíců (100 Kč ORG + 500 Kč Vy). Po přihlášení na kurz vám, prosíme uhraďte poplatek náš účet – ČSOB – 153718961/0300 nebo KB – 17306081/0100 a do variabilního symbolu a specifického symbolu uveďte vaše poradcovské číslo. Do zprávy pro příjemce vaše celé jméno a příjmení. Po uhrazení poplatku se vám automaticky vystaví faktura, kterou najdete v intranetu a zároveň vám bude také zaslána na váš e-mail. Dovolujeme si upozornit, že platbu je potřeba provést do 5 dnů od data přihlášení, jinak vás systém automaticky odhlásí.

Pravidla přihlašování
Na kurz Výživa a Nahrin s Míšou Bebovou se přihlásíte přes intranet. Po uhrazení poplatku vám vždy v pátek kurzy zpřístupníme zde v iStructu v sekci Infocentrum/Školení a PARTY/Produktové školení (např. pokud poplatek uhradíte v pátek odpoledne, kurzy vám můžeme zpřístupnit až ten následující pátek).