Kuchyňské dílničky aneb Chutná cesta ke zdraví

Připojte se na Chutnou cestu ke zdraví, kde se setkají milovníci zdravého a chutného jídla. Naše kuchyňské dílničky jsou otevřeny všem, kdo si rádi vychutnávají výjimečné pochoutky, rádi experimentují s novými recepty, mají rádi jednoduchost a rychlost v přípravě a zároveň chtějí přijmout zdravý životní styl, bez ohledu na věk.

V dílničkách se bude pracovat s „Nahrin kořením“. Jedná se o koření a kořenící směsi, které se připravují z nejkvalitnějších surovin ze všech exotických koutů světa a přinášejí skvělé chuti. Mají snížený obsah soli, není potřeba dalšího dochucování, působí proti nadýmání, bez laktózy a lepku, obsažený česnek a cibule jsou velmi lehce stravitelné a jsou vyráběny dle nejmodernějších metod v oblasti výživy. Tvořit budeme jednoduché a rychlé recepty – snídaně a svačinky.

Přihlášením do dílniček:

Program dílniček:

Během 1 hodiny:

Připravíte si 1 jednoduchý recept

zaměřeno na snídaně a svačiny včetně pitného režimu.

Poslechnete si krátkou přednášku,

která bude zaměřena na správně sestavený jídelníček z běžně dostupných potravin včetně pitného režimu

Bonusy

Bonus č. 1

Tahák receptů – soubor v pdf. formátu ke stažení obsahující několik osvědčených receptů

Bonus č. 2

Osobní konzultace – 15 min. osobní pohovor zcela ZDARMA

Bonus č. 3

Komunita – uzavřená FB skupina/členská sekce na webu

Cena workshopu

900 Kč/ 5 vstupů

V ceně je zahrnutý nákup potravin a koření potřebné pro tvorbu receptů.

Místo:

Kulturní dům Rychvald, náměstí Míru 1609, Rychvald 735 32

Termíny:

Pátek - vždy od 10:00 h

23.2.2024
15.3.2024
19.4.2024
31.5.2024
21.6.2024

Úterý - vždy od 17:30 h

27.2.2024
26.3.2023
23.4.2024
21.5.2024
18.6.2024

Zaručíme Vám:

1. Omezený počet míst: Pro intenzivnější zážitek jsou naše dílničky otevřeny v omezeném počtu míst. Zajistěte si své místo vyplněním formuláře.

2. 3. Skupiny po 3 lidech: Každý účastník se zapojí do jedné ze tří skupin, kde společně vytvoříte jeden rychlý a lahodný recept. Vyzkoušíte kuchařské triky, sdílíte nápady a zlepšujete své dovednosti.

3. Ochutnávka: Každá skupina bude mít možnost představit svůj vytvořený recept a ostatní účastníci si jej budou moci vychutnat. Tím vznikne jedinečný zážitek sdílení chutí a nápadů.

4. Přednášky na různá témata: Kromě kulinářského dobrodružství nás čekají i přednášky na různá témata týkající se zdravého stravování. Každý workshop přinese nové poznatky a inspiraci pro udržení zdravého životního stylu.

Otázky a odpovědi:

1. Jsou kuchyňské dílničky i pro děti?

I když je v úvodu uvedeno bez ohledu na věk, tak odpověď je „Ne“, I. běh dílniček je určen pro osoby starší 18 let. II. běh nyní plánujeme a ten bude určen právě i pro děti v doprovodu s rodičem.

2. Cena je určena za 5 vstupů, ale termínů je 10?

Termíny dílniček jsou od února – června 2024, v každém měsíci jsou vypsány 2 termíny. Kuchyňská dílnička je pro 3 skupiny po 3 lidech, kdy se může stát, že Vám do termínu něco nečekaného vleze. Řešení: A) Pošlete náhradu za sebe, nebo B) nahlásíte a přijdete na 2. termín v tom samém měsíci. C) Pokud ani toto není možné, domluvíme se, až nastane tato situace, řešení se vždy najde.

3. Co v případě nemoci?

Pokud se stane, že onemocníte ještě před začátkem spuštění dílniček, peníze vám budou vráceny v plné výši a bude vaše místo nabídnuto náhradníkům. Pokud onemocníte již když budou dílničky v plném proudu, peníze nebudou vráceny, kompenzace bude provedena ve formě dárků. Nemoc musí být doložena nemocenským lístkem.

4. Co si vzít s sebou na dílničku?

Poznámkový blok a tužku, v případě obavy ze zašpinění – vlastní zástěru (nemáte, nemusí být), a především dobrou náladu.

Objednávka

Vyplňte prosím své údaje a odešlete