O mně


Petra Kotková

NALEZENÍ  ZÁLIBY/KONÍČKA

Po narození prvního syna jsem si uvědomila, že vrátit se do klasického zaměstnání zřejmě nebude to pravé ořechové. Jelikož v tomto období jsem našla svého koníčkapráci s bylinkami, ale především pomáhat lidem. To mně natolik ovlivnilo, že bylo jasné přemýšlet o tom, že se tomu začnu do budoucna více věnovat. Ale zatím jsem to stále brala jako koníček, přivýdělek a do budoucna příležitost pasivního příjmu.

VYHOŘENÍ jako daň za svobodu

Po narození druhého syna jsem si odskočila do zaměstnaneckého poměru.  Nastoupila jsem jen na rok na pozici „asistentka prodeje“. Uklidním vás, pozice tzv. „holka pro všechno“. Posléze pro tutéž firmu jako obchodní zástupce, ale na IČ. Přechodem na IČ nastalo období, které končilo naprostým „vyhořením“. Na jedné straně s myšlenkou „vše dle sebe, na druhé straně velmi náročné 4,5 leté období končící vyhořením.

Preferovala jsem, určovat si čas a způsob co a jak si udělat dle vlastního uvážení. Nenáviděla jsem, že musím udělat to tak, jak to chce někdo jiný. Navíc má představa byla, propojit práci a zároveň pomáhat více lidem, no ne? Musím přiznat, že ze začátku to bylo hodin a hodin proseděných u počítače, kromě vyjížděk za klienty. Dnes jsem za to ráda, co vše jsem se naučila a stále učím.

ZMĚNA, RESP. VYHOŘENÍ VEDLO K ÚSPĚCHU

Objevila jsem další můj koníček a zálibu. Vyhledávala jsem tzv. vychytávky, které mi pomáhaly usnadňovat nejen práci, ale taky snižovaly počet činností, na které jsem musela myslet. Prostě zde začalo období mého osobního růstu na plné obrátky.

Vytvořila jsem si mobilní kancelář v chytrém telefonu, naučila jsem se perfektně plánovat a využívat moderní počítačové aplikace a programy (One drive, one note, gmail, smartemailing ad.). Ty jsem otestovala, využívala, propojovala a pomáhají  mi dodnes v práci, ale i v osobním životě. Tím to ale neskončilo…

POSTAVIT SE KONEČNĚ NA VLASTNÍ NOHY

Po x tisíc najetých kilometrech, zkušenostech z terénu  a hlavně s připraveným systémem, který mi fungoval se mi naskytla příležitost získat vlastní prostory pro podnikání. Práce obchodního zástupce a poradce v jednom se mi líbila, nechtěla jsem se jí vzdát, a proto jsem na své cestě za úspěchem pokračovala.

OTEVŘENÍ PRVNÍHO, OFICIÁLNÍHO JUST CENTRA OSTRAVA a partnerství s BforB Ostrava

V únoru 2018 mi moje poradkyně JUST Gabriela Daniszová nabídla možnost účastnit se „business snídaně v jednom z ostravských klubů, tehdy to byl klub Ollies cukrárna, dnes nově nazývaný „Bombardino klub“.  Po dvou snídaních jsem se stala členem klubu „Bombardino“ společnosti BforB. Toto období bylo pro mě tzv. „startovač“, neboť jsem udělala tlustou čáru za vším, co mě dle mého názoru v pravém podnikání vždy brzdilo a hlavně začala jsem si více věřit.

V květnu 2018 jsem otevřela své JUST CENTRUM OSTRAVA a začala tam uskuteňovat schůzky, akce, ochutnávky pro lidi nejen z klubu, posléze i na doporučení. Spolupracovala jsem s několika podnikateli. V klubu se realizovaly i různé projekty a podporované akce – hledali se sponzoři akcí. Nebyla to zřejmě náhoda, neboť má celoživotní láska ke sportu mě dovedla k Petře Pastorové, vynikající ostravské běžkyni maratonů. A zde začala naše spolupráce, resp. jsem podpořila s produkty JUST 3. ročník Runfest Ostrava 2018 . S produkty JUST jsem měla obrovské zkušenosti i u sportovců.  

JUST JE LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT

Má cesta pokračovala dále a čím dál více  jsem si uvědomovala, že je potřeba jít s moderními technologiemi. A po roce členství v klubu jsem chtěla víc a víc dělat obchod moderně, nezávisle na čase a prostoru. S podnikáním musíte skloubit také rodinu. To mě posouvalo dál a dál, neboť právě tehdy jsem víc začala používat a zdokonalovat můj systém.

Prostory Just centra v Ostravě mi pomáhají v osobních setkáním s lidmi, kteří potřebují pomoct. Společně řešíme bolesti kloubů, zad, oslovují mně osoby bojující s ekzémy, lidé po operacích, mladiství s akné anebo maminky hledající pro své děti řešení pro snížení frekvence opakování nachlazení, častých nemocí a dalších potíží.

TÝM A LIDÉ na prvním místě

Můj koníček – práce s bylinkami, lidmi a pomoc druhým již trvá 11. let. Po 11 letech spolupráce s firmou JUST CS jsme již pomohli se svým týmem několika tisícovkám lidí a pravidelně se staráme o mnoho našich zákazníků, nejen žen, ale i mužů a dětí, tedy o celé rodiny. Za tuto dobu se vzájemně podporujeme, sdílíme své zkušenosti a já se snažím jim předávat mnohé znalosti a zkušenosti, které jsem za ty roky získala. A to ať již produktové nebo obchodní. 

Mnohým z nás JUST změnil život. Děláme práci, která nás naplňuje, baví, ale hlavně pomáháme lidem. Vybudovali jsme si důvěru u mnoha lidí, ale především i vznikla nová přátelství. Takové uspokojení a radost z práce jsem v jiné práci postě nezažila.

Tým

RÁDI POMÁHÁTE LIDEM A ZAJÍMÁ VÁS VÍCE O MÉM PODNIKÁNÍ?

RÁDA SE S VÁMI PODĚLÍM o mé zkušenosti.

Těším se na vás
Vaše Peťka