Jak si můžete pomoct proti bolestem zad a při revmatismu aneb přesvědčivá síla jalovcového krému?

Jak si pomoci proti bolestem zad, revmatismu a studeným nohám?

Jalovcový krém a jak ho používám?

Jalovcový krém patří do TOP 5 produktů používaných u nás doma. Největší uplatnění je v boji proti bolesti zad, článků prstů na rukou a při menstruačních bolestech v podbřišku.

Krém jsem měla možnost blíže poznat v roce 2009. V tomto roce, přesně v únoru 2009,  jsem se totiž stala poradkyní. Tento krém v 30 ml balení byl součástí vstupní kolekce pro poradce společně s dalšími 4 krémy. Součástí kolekce je dodnes a patří mezi TOP oblíbené produkty nejen u nás doma, ale i  u mnoha lidí, kteří jej mohli již vyzkoušet. Dále je  snad druhým nejpoužívanějším krémem v celé rodině.

Co mi krém připomíná?

Jalovcový krém patří mezi hutné krémy s typickou kořeněnou vůní. Osobně mi připomíná minulost a časy prožité s prababičkou, kdy ta vůně mě přivádí do kuchyně, kde prababička měla postaveny krémy v tubách, různé alpy ap. Mnozí jej milují právě kvůli  typické kořeněné vůni. Mnoho lidí jej právě nemusí, protože vůně je opravdu intenzivní a obtěžuje je. Mě osobně prostě moc voní a připomíná mi dětství.

Je to produkt, který je známý svými potenciálními léčebnými a kosmetickými vlastnostmi, které by mohly lidi přitahovat:

 

  1. Přírodní složení: Lidé, kteří preferují přírodní a organické produkty, jsou často přitahování k jalovcovému krému, protože tento krém je často vyroben z přírodních surovin a neobsahuje tvrdé chemikálie.
  2. Vůně: Jalovec má charakteristickou vůni, která může být pro mnohé lidi příjemná. (jak jsem psala osobní vnímání vůně). Tato vůně může přidat k celkovému zážitku z používání krému.
  3. Přirozená léčivost: Jalovec je známý svými léčivými vlastnostmi a byl tradičně používán v různých kulturách k léčbě různých kožních problémů, jako jsou ekzémy, lupénka a podráždění. Mnohé klienty i mě oslovuje v oblasti pohybového aparátu a bolestech při menstruačních bolestech v podřišku.
  4. Zklidňující účinky: Pro ženy viz výše bod 3. 
  5. Značka a pověst: Firma JUST má pověst vyrábět kvalitní produkty na přírodní bázi, což může být pro mnohé lidi důležitým faktorem při výběru produktu. 

Samozřejmě, konkrétní důvody, proč lidé jsou přitahování k tomuto krému, se mohou lišit mezi jednotlivci, ale tyto faktory jsou některé z obecných aspektů, které mohou hrát při jejich rozhodování důležitou roli.

5 Osobních tipů, jak používám Jalovcový krém

5 Tipů, jak používám jalovcový krém u sebe. Pro jasnější a rychlejší pochopení jsem vybrala 5 obrázků, které již naznačují v jakých oblastech jalovcový krém používám nejčastěji.

➢ před sportem k prohřátí svalů, uvolnění křečí a zmírnění bolesti

➢ na revmatismus

➢ při bolestivé menstruaci nanášejte na podbřišek a na záda do oblasti kříže

➢ k prohřívání studených nohou či rukou při špatném prokrvování končetin

➢ na veškeré bolesti zad, kloubů a šíje, k rehabilitačním masážím po úrazech

 

 

Jalovcový krém
Jalovcový krém
Jalovcový krém

Jestli chcete získat více tipů a konkrétních návodů, jak na 100% využít jalovcový krém pro celou rodinu, a nejen to, tak:

SE STAŇTE ČLENEM SKUPINY „BYLINKOVÁ MÁNIE“na Facebooku, kde najdete zcela ZDARMA TIPY, SDÍLENÍ ZKUŠENOSTÍ A ŽIVÁ VYSÍLÁNÍ , které vám pomohou zlepšit VAŠE ZDRAVOTNÍ POTÍŽE.  

Závěrem...

Kdo jste dočetli až sem, tak vás chválím, neboť na závěr jsem vám chtěla předat ještě důležitou informaci. 

POZOR: Aplikované místo zčervená, což je známka prokrvení! Nejedná se o alergii, ale o správný účinek krému.

Zaujal vás tento tento Jalovcový krém, který obsahuje tyto aktivní složky: éterické oleje z jalovce (Juniperus comunis fruit oil),
eukalyptu, borovice, cypřiše stálezeleného, sójový a parafínový olej. Potom neváhejte a zjistěte ještě více informací o něj. Více informací najdete zde.

Pod článkem mi do komentáře napište, jak vy bojujete např. s bolestmi zad, revmatismem nebo jak řešíte pocit studených nohou a rukou, příp. jakým způsobem prohříváte svaly před sportovním výkonem, když nemáte zrovna čas na rozcvičení.

 

 

2 odpovědi na “Jak si můžete pomoct proti bolestem zad a při revmatismu aneb přesvědčivá síla jalovcového krému?”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *