Tymiánový krém – jak ho používáme

Tymiánový krém patří mezi TOP produkty používané v naší domácnosti. Největší uplatnění tymiánového krému je v boji proti nachlazení a rýmě.

S tymiánovým krémem jsem se poprvé setkala v roce 2007. Již asi 2-3 roky předtím mi jej sestřenice zmiňovala, abych si jej pořídila domů, jakmile se mi narodí dítě. V roce 2007 se mi narodil první syn a já si pořídila tento krém domů. 

Krém mě oslovil hned od prvního otevření tuby, neboť nádherně voněl. Ta vůně se šířila po celém bytě, jakmile si jej kdokoli nanesl na ruce anebo na čelo, hruď, prostě jakoukoli část těla. Od té doby si u nás doma získal velkou oblibu a své postavení v domácí lékárničce.

tymiánový krém

 

Tymiánový krém je oblíbeným produktem pro své mnohostranné využití. Přináším 5 tipů, jak Vám ho doma používáme a jak vám může tymianový krém pomoci:

  1. Pomáhá ulevit od bolesti  svalů a kloubů: Tymiánový krém obsahuje látky, které mají protizánětlivé a analgetické vlastnosti, což z něj činí účinný přírodní prostředek pro zmírnění bolesti a zánětu svalů a kloubů.
  2. Pomáhá při nachlazení a kašli: Tymián obsahuje éterické oleje, které mají expektorantní vlastnosti, což znamená, že pomáhají uvolňovat sliz a usnadňují vykašlávání. Protože tymiánový krém obsahuje tymiánový olej, může být užitečný při léčbě nachlazení, kašle a dalších respiračních onemocnění.
  3. Pomáhá ulevit od bolesti hlavy: Tymiánový krém může být také užitečný při léčbě bolesti hlavy, protože obsahuje silice, které mohou působit jako mírné analgetikum.
  4. Pomáhá zlepšit stav pokožky: Tymiánový krém obsahuje antiseptické a antibakteriální látky, které mohou pomoci při léčbě akné, ekzému a dalších kožních problémů.
  5. Pomáhá ulevit od stresu: Tymiánový krém obsahuje éterické oleje, které mohou pomoci ulevit od stresu a úzkosti. Tyto látky mohou také pomoci zlepšit náladu a zvýšit energii.

Myslíte si, že je to málo nebo mnoho, co tento krém nabízí? Já osobně si myslím, že těch tipů je mnohem více, než zde uvádím. Ale pokud i vy máte zkušenosti s tímto krémem, tak mi je napište pod příspěvek. Budu vědět, že i vy patříte mezi uživatele tohoto krému a je možné se s vámi dělit o další a další zkušenosti.

Závěrem bych ráda zmínila, že tyto zkušenosti jsou mé vlastní s tímto krémem.

2 odpovědi na “Tymiánový krém – jak ho používáme”

  1. Úžasný produkt, který máme doma neustálé vytáhnutý a používáme ho s dcerami každý den 😍❤️😉👍🙂.. Je protizánětlivý a ulevuje od bolesti v krku, při teplotě, proti vlhkému kašli, hnisavý záděr u nehtů, rýmě a ucpanému nosu, zánět středního ucha, patní ostruhy, bolesti hlavy z nachlazení, pro kvalitní spánek a to nejen, když jste nemocní, hnisavé vřídky a vředy… Prostě všude na tělo, kde je hnisavý bolestivý zánět… Výborný je také jako pomocník v prevenci zánětu průdušek a plic…

    1. Renáto, děkuji za komentář. Jde vidět, že tymiánový krém je u vás v rodině velmi využíván. Zajímalo by mě, jak často jej aplikujete, pokud se například objeví nachlazení, rýma, kašel, bolest v krku? Petra

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *